The US education is a joke. It just not working. We need to get ride of the department of education, a useless entity. Get rid of the teach union....
I was talking to my parents yesterday, and they told me 20 lbs rice cost $18 compare to $13 I paid 2 weeks ago. I just don't understand how...
Separate names with a comma.